Vysporiadanie exekúcií

Zhoršená finančná situácia vytvára sled udalostí, ktoré môžu viesť až ku problémom splácania svojich záväzkov. Problémy so splatnosťou svojich pohľadávok môže vyústiť až k exekúciám, prípadne až k dražbe nehnuteľnosti. Zabráňte tomu včas. 

V prípade hroziacej exekúcie z dôvodu platobnej insolventnosti

Kontaktujete našu finančnú expertku, ktorá Vám pomôže optimalizovať Vaše náklady. Neváhajte kontaktovať nášho právneho experta, ktorý Vám pomôže nájsť optimálne riešenie Vašej situácie.

V prípade už existujúcej exekúcii

Využite naše služby zamerané na komplexnú starostlivosť, ktorou Vám zabezpečíme predaj Vašej nehnuteľnosti za najvyššiu možnú predajnú cenu na trhu, pričom čím Vás zbavíme dlžôb a pomôžeme Vám nájsť nový domov. Z dôvodu rýchleho konania je možnosť využiť výkup nehnuteľnosti cez našu realitnú kanceláriu. Najrýchlejší spôsob ako získať finančné prostriedky za cieľom vyplatenia pohľadávky a vyhnutiu sa nedobrovoľnej dražbe Vašej nehnuteľnosti.

Aké sú naše obvyklé služby v danej oblasti ?

Exekúcia nie je hanba. Hanba je, ak sa daná činnosť nerieši. Za obdobie činnosti našej realitnej činnosti sme riešili viacero problémov spojených práve s exekúciami. Vyriešili sme napríklad dlhoročné problémy našej klientky, ktorú trápilo až 11 exekučných konaní, alebo problémy iného klienta, ktorý sa domáhal spravodlivosti prostredníctvom exekúcie vyše 12 rokov…

 

I keď ide o dlhý a náročný proces, skutočným víťazom sa stávate Vy, neprídete o svoju nehnuteľnosť potupným spôsobom s najväčšou stratou, ale naopak získate najväčší možný prínos ako i možnosť zabezpečiť si následné dôstojné bývanie bez dlžoby ! Myslím, že to stojí za zváženie !

 

Bližšie informácie Vám poskytneme pri osobnom stretnutí, ktoré si môžete dohodnúť na tel. č. 0905 637 379

info@realitycare.sk     0917 98 88 98