Referencie

Skoda že je tu len 5 hviezd, 5 hviezd je že je človek spokojný, ale Ja som nadmerne spokojný tak 5 hviezd na nekonečno, všetko čo človek potreboval vybavil aj cez osobné volno, a komunikacia na urovni .
Peter G.
Klient
Veľmi som spokojný .Rýchle vybavenie a šikovný personál ozaj nad moje očakávania. Odporúčam aj ostatným.
Martin M.
Klient
Chceli by sme podakovat firme REcare reality za profesionalitu, ustretovost , serioznost a ludsky pristup s ktorym sme sa stretli uz opakovane. Menovite by sme chceli podakovat pani Linde Csizmarovej, ktora je velmi ochotna a spolahliva.
Marcela Č.
Klient
Uplna spokojnost. Predaj bytu nebol len o vyveseni inzeratu na internet, prisiel servis od pripravy na predaj po detaily s kupno-predajnou zmluvou. Maklerka Linda Csizmarova reagovala na vsetky podnety, riesila a vybavila. Dakujem.
Laco J.
Klient
Veľmi odborné a spoľahlivé poradenstvo a služby v oblasti kúpi a predaja nehnuteľností. Vrelo odporúčam osloviť spoločnost RECARE pri hľadaní svojho vlastného bývania.
Miroslav K.
Klient
Sme velmi spokojní s profesionánym a ústretovým pristupom RECARE, od inzercie až po odovdzdávacie protokoly bytu . Spoločnosť je seriózna, má skúsenosti a dodržala všetky naše dohody, preto ju odporúčame každému.
Vlastimil D.
Klient
Ďakujem skvelému TEAMU RECARE, som nadmieru spokojný. Ďakujem vám za trpezlivosť,v ústretovosť, skrátka za všekto.
Roland T.
Klient
Som nadmieru spokojný, odporúčam všetkým. Serióznosť, odbornosť, priateľský prístup.
Marek H
Klient
chcela by som podakovať pani Csizmárovej, vsetko bolo vybavené k našej spokojnosti, bola veľmi ústretová a príjemna pri vybavovani veci, ktore boli aj časovo narocne. Páčil sa nám jej profesionalny pristup a široký prehľad v oblasti nehnutelnosti.
Zuzana M.
Klient
Chcela by som sa Vám pekne poďakovať za perfektné sprostredkovanie predaja nášho bytu. Služby od Vás boli vysoko profesionálne, cením si Vašu ochotu a ľudský prístup
Simona T.
Klient
Oceňujem komunikáciu, včasne informácie o stave a priebehu predaja.
Veronika Š.
Klient
Promptné vybavenie. Komunikácia a rýchlosť. Maklérka vyšla v ústrety a pomohla vybaviť a vyriešiť všetky potrebné náležitosti.
Klára C.
Klient

Viac naších referencií si viete pozrieť aj na

info@realitycare.sk     0917 98 88 98